19Okt

Long tail

Frāzi long tail jeb garo asti pirmais sāka lietot Kriss Andersons žurnālā „Wired”, kurā tika aprakstīta www.amazon.com un www.netflix.com biznesa stratēģija. Šo kompāniju piegādes un noliktavas izmaksas atļauj veidot plašu preču sortimentu un piedāvāt arī grūti atrodamas, retas preces kā grāmatas un DVD, nevis koncentrēties tikai uz pieprasītu preču pārdošanu. Gala rezultātā tika secināts, kaLasīt tālāk

19Okt

Google PageRank

„Google” ir izveidojusi lapu novērtēšanas sistēmu „PageRank”, kurš apraksta tīmekļa lapu nozīmīgumu. „Google” apgalvo, ka „PageRank” ir tās meklēšanas tehnoloģijas pamats. Publiski nav pieejams „PageRank” vērtēšanas algoritms, taču „Google” aprakstā teikts, ka „PageRank” ir lapu novērtējuma tehnoloģija, kas paļaujas uz tīmekļa vienreizējo demokrātiju, izmantojot tā milzīgo saišu struktūru kā rādītāju katras lapas vērtībai. Būtībā „Google”Lasīt tālāk

18Okt

Vai SEO eksperti izmirs?

VIDEO:

18Okt

Google I/O 2010 prezentācija

VIDEO, kas jānoskatās:

18Okt

Meklētājprogrammas

Kad es mācījos RSEBAA, man bija tāda lieliska iespēja iepazīties ar Unu Endziņu. Ar viņas atļauju, es pārpublicēšu viņas bakaulara darba “Meklētājprogrammas optimizācija” daļas. Viena no tām: Parasti, kad Interneta lietotājs vēlas iegūt kādu informāciju, tiek izmantotas meklētājprogramma. Pēc definīcijas – meklētājprogramma ir programma, kas dokumentos meklē atslēgvārdus un lietotājam sniedz dokumentu sarakstu, kuros šieLasīt tālāk