17Nov

  Mājas lapu pasūtīšanas īpatnības

  Ir liela starpība kas pasūta mājas lapas izstrādi:

  • sieviete vai vīrietis;
  • jauns vai vecs;
  • ar labu izglītību vai ne;
  • tautība.

  Tad lūk manas pārdomas:

  Vīriešiem ir raksturīgi: pasūtīt mājas lapu – neiedziļinoties niansēs. Vīrietim vai nu patīk mājas lapas dizains vai nu nepatīk. Uz jautājumu “Kas tieši Jums patīk?” vai “Kas Jums nepatīk?” vīrieši bieži vien nespēj pamatot savas domas un atbildēt.

  Sievietēm ir raksturīgi iedziļināties un izpētīt visu mājas lapu izstrādātāju piedāvātos pakalpojumus. Sievietes cenšas izprast cenu atšķirības. Sievietes var pamatot savas domas par dizainu un bieži vien pasaka priekšā – ko vēlas.

  Tiem, kam izglītības līmenis ir zemāks: šāda veida cilvēki bieži vien uzdod ļoti daudz jautājumu pirms mājas lapas izstrādes pasūtījuma veikšanas. Un tas ir ļoti labi – jo ir vēlme izzināt. Šādiem cilvēkiem arī piemīt neizpratne par cenu veidošanas mehānismiem šajā nozarē. Bieži vien seko jautājumi “Kāpēc pie Jums tas maksā tik un pie citiem 10x dārgāk?”

  Jauniem cilvēkiem raksturīgi: vēlme iegūt savā īpašumā spilgtu, ļoti izteiksmīgu mājas lapas dizainu. Jauni cilvēki vairāk pievērš uzmanību mājas lapas saturam (pilda un uzlabot to laika gaitā). Jauni cilvēki ir gatavi maksāt par kvalitatīvu pakalpojumu vairāk.

  Tautība? Pēc maniem novērojumiem: latvieši pasūta mājas lapu pie tiem izstrādātājiem, kuriem savas mājas lapas ir latviešu valoda un pirmā valoda – arī ir latviešu. Krieviem raksturīgi pasūtīt mājas lapas pie tiem izstrādātājiem, kuriem mājas lapas galvenā valoda ir krievu un kura uzņēmuma vadība ir ar krievu uzvārdiem. Nekā personīga, bet tā tiešām ir.

  Protams, tā var arī turpināt… jo cilvēki ir dažādi – līdz ar to dažādas arī vajadzības un vēlmes. Ar šo ierakst šajā blogā vēlējos vērst uzmanību, ka katram šādam klientam ir jāveido īpaša pieeja. Īpašs piedāvājums. Īpaša cena un skaidrojums. Lai Jums veicas. Izbaudiet Latvijas Republikas valsts svētkus.

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!