20Okt

  Interneta vietnes izstrāde, izmantojot Joomla

  Nevienam nav noslēpums, ka:

  = izveidot interneta vietni (mājas lapu, e-veikalu) par ļoti demokrātisku cenu.

  Vai tas ir viegli? – Jā!

  Vai tas ir lēti? – Jā!

  Vai to vajadzētu darīt visiem? – Nē! Šādu interneta vietnes izstrādes risinājumu vajadzētu veidot tiem, kas nav sveši ar angļu valodu un SVS – advancētu satura vadības sistēmu (CMS – angliski).

  Pretējā gadījumā būs kāds no tiem neretajiem gadījumiem, kad pie manis vēršas kārtējais uzņēmuma vadītājs (kas izstrādājis šāda veida risinājumu, vai to ir izstrādājuši viņam) ar žēlabām un lūgumu visu administrācijas sistēmu pārstrādāt viņam saprotamā valodā un veidā.

  Joomla nevajag izmantot tiem, kas vēlas ērti un viegli administrējamu mājas lapu, kurai būtu administrācijas panelis latviešu valodā.

  Tiem, kas grasās pasūtīt šāda veida interneta vietni (mājas lapu vai e-veikalu) varu pačukstēt, ka tas, kas to izstrādās veltīs burtiski 1 vai 2 dienas, lai to izstrādātu, bet no Jums pieprasīs ne mazāku samaksu par tās izstrādi.

  Es iesaku: pasūtīt mājas lapas, e-veikala izstrādi pie tiem izstrādātājiem, kuri ir izstrādājuši savu satura vadības sistēmu, bet pirms veikt pasūtījumu: palūgt izpildītājiem atrādīt savu satura vadības sistēmu (SVS) Jums, lai Jums būtu pilnīgi skaidrs vai Jūs spēsiet administrēt šāda veida sistēmu un cik daudz laika tas Jums prasīs.

  Vēlāk publicēšu vēl savas pārdomas un sāpes un problēmas, ar kurām es sastopos, apkalpojot jaunos un topošos klientus.

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!