20Okt

  Cik patiesībā izmaksā hostings

  Protams, var salīdzināt cenas par hostingu (interneta vietnes uzturēšanu), apmeklējot hostinga pakalpojumu sniedzēju mājas lapas, bet cik patiesībā izmaksā šāda veida darbība?

  Jūs varat izmantot kāda maza “kantora” pakalpojumus, kas Jums uzturēs Jūsu interneta vietni par nieka 2 LVL / mēnesī, bet Jums jāzin, ka lielākoties šāda veida cenu piedāvā tie, kuriem web serveris (uz kura stāvēs Jūsu mājas lapa vai e-veikals) darbojas kādas kopmītnes telpās un tā darbību nodrošinās 2.kursa students. Ja (nedod Dievs) serveris uzkārsies – Jums var nākties gaidīt ilgi, kamēr tā darbība tiks atjaunota. Tāpat var būt arī pazaudēti Jūsu dati.

  Jūs varat izmantot, kāda uzņēmuma pakalpojumus, kas Jums piedāvās uzturēt interneta vietni no 5 – 7 LVL / mēnesī. Un, pēc manām domām, šī ir pareizā izvēle. Jo cena būs adekvāta un kvalitāte arī laba. Datu rezerves kopijas tiks veiktas savlaicīgi un pareizi.

  Jūs varat arī izmantot kādu uzņēmumu, kas piedāvā astronomisku maksu: 30 – 50 LVL / mēnesī (ja kas par šādu cenu ir noslēgti vairāki līgumi starp komersantiem un valsts iestādēm). Protams, šajā cenā tiek iekļauti arī sīklabojumi Jūsu interneta vietnē. Bet vai Jums katru mēnesi vajadzēs veikt labojumus Jūsu mājas lapā vai e-veikalā?

  Rezumē: izmantojiet samērīgas cenas, pirms tam aptaujājot hostinga pakalpojuma sniedzēju par šādiem jautājumiem:

  • cik daudz vietas uz diska tiks izdalīti Jums;
  • cik bieži tiks veiktas datu rezerves kopijas;
  • cik ātri tiks atjaunota servera darbība – ja serveris uzkārsies;
  • un palūdziet – iedot viņu klientu tālruņa numurus – lai varētu pārliecināties par pakalpojuma kvalitāti.

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!