25Oct

  Cik maksā mājas lapas izstrāde

  Daudzi klienti pirmo reizi zvanot jautā – Cik maksā mājas lapas izstrāde?

  Vienotas atbildes uz šo jautājumu nav!

  Pirmkārt, klientam ir jāpaskaidro kāda veida interneta vietne tā būs – privāta mājas lapa vai blogs, komersanta mājas lapa, interneta veikals vai varbūt tikai blogs.

  Otrkārt, ir jāzin kāda veida funkcionalitāte ir nepieciešama mājas lapā – kāda izskatīsies mājas lapas struktūra.

  Treškārt, ir jāzin kādas ir prasības pret jaunās mājas lapas dizainu – vai tajā ir nepieciešams iekļaut FLASH elementus vai ne. Vai tajā būs nepieciešams izstrādāt unikālu dizainu vai būs gana labs arī kāds no bezmaksas variantiem.

  Ceturtkārt, ir jāzin vai topošā mājas lapa ir paredzēta komercdarbībai vai privātām vajadzībām – tas nosaka to cik daudz ir nepieciešams piestrādāt pie interneta vietnes optimizācijas.

  Piektkārt, ir jāzin atbildes uz tādiem jautājumiem: cik valodas būs mājas lapā, kādā valodā būs nepieciešams administrācijas panelis,  cik ātrā laikā ir nepieciešams realizēt šo projektu, utt.

  Lūk aptuvenās cenas pie manis:

  • vizītkartes tipa mājas lapa (parasti 5 sadaļas, 3 valodas + Google Analytics statistikas pieslēgšana) no 60 – 250 LVL + PVN
  • uzņēmuma mājas lapa (ar administrācijas paneli, 3 valodās, Google Analytics pieslēgšana, apmācība, utt.) no 150 – 380 LVL + PVN
  • interneta veikals (ar ļoti daudzām iespējām, 3 valodās, Google Analytics utt) no 350 – 850 LVL + PVN
  • portāls – pēc vienošanās, bet parasti no 500 – 1500 LVL + PVN

  Paldies par uzmanību!

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!

  • Mfz

   Pārāk plašs cenu diapazons. Interesanti būtu redzēt, kādā veidā tiek noteikta precīzaka cena, piemēram, vizitkartes tipa mājas lapai, gribu lai ir smuki, vajag statistiku, vajag neierobežotu valodu skaitu, jo mans bizness visu laiku paplašinās, un sadaļas es arī gribu neierobežotas, jo vēlreiz sakot, bizness, es vēlreiz atkārtoju, nemitīgi paplašinās.

   • Var iestrādāt arī neierobežu valodu skaitu. Tā nav problēma. 99% procentos šāda iespēja klientam nemaz nav vajadzīga.

    Šeit es negribēju izplūst par katru detaļu, jo cenas variē no tādiem faktoriem kā (aizņemtība, iestrādņu esamība, steidzamība un citiem).

    • Mfz

     Skaidrs. Paldies par atbildi.