25Oct

  Komercdarbība internetā, bez nodokļiem

  Daudzi pēdējā laikā ir uzsākuši komercdarbību, piemēram, importējot bērnu drēbes un apavus no ASV, Vācijas un citurienes, vēlāk izliekot tās Inbox Foto.

  Piemēri nav tālu jāmeklē:

  1) http://foto2.inbox.lv/tunissa/shis-un-tas/DSC02519.jpg

  2) http://foto2.inbox.lv/bernumode/VISS-PAR-1LATU/Picture-151.jpg

  3) http://foto1.inbox.lv/lauram/apavi/apavi-004.jpg

  Būsim godīgi – šie cilvēki nemaksā nodokļus. Līdz ar to – zināma daļa naudas Latvijas budžetam aiziet secen.

  Es neesmu par to, ka jāmaksā nodokļi no katra graša – bet gan par to, ka tie ir jāmaksā tad, kad tiek veikta komercdarbība.

  Iz Wikipedias:

  Komercdarbība Latvijas Komerclikuma izpratnē ir saimnieciska darbība, kuru veic komersants ar mērķi gūt peļņu. Praksē, lai apzīmētu šo saimniecisko darbību, nereti pielieto arī jēdzienuuzņēmējdarbība. Tas nav pretrunā ar Komerclikumu, kurā komercdarbība tiek traktēta kā uzņēmējdarbības veids, tas ir, šaurākā nozīmē.

  Komerclikums nav vienīgais likums, kas regulē komercdarbību. Daudzus tās aspektus nosaka arī Civillikums, citi likumi un citas tiesībus normas. Lai veiktu komercdarbību, komersanti dibina uzņēmumus, ieguldot tajos naudu vai mantiskas lietas, piemēram, nekustamos īpašumus, transporta līdzekļus, tehnoloģiskās mašīnas, iekārtas utt.

  Padomājiet par to!

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!

  • ziu

   Vai Tu, kad pārdosi savu domēna vārdu maksāsi nodokļus?

   • jā!

    • Hā. Hā. Hā. Es noticēju. :)

     • Wallaby, nemaksātu???

      • Protams, nē. Sīkas peroniskās darīšanas nav nekāda komercdarbība. Komercdarbība sākas tad, kad es nodibinu firmu un sāku strādāt un ar to pelnīt naudu. Nevis ienākumi, kas radušies no vienreiz-mūžā-sīka-darījuma.

       Nē, nu protams – ja jau tu savu domēnu pārdošanu esi uzlicis uz regulārām naudas pelnīšanas sliedēm, tad jau gan. Kiberskvotterisms ir ļoti cienījama un godājama profesija…

  • xxBlackQueenOfSpades

   Kā viņus maksāt?