02Jun

  Pārdomas par mājas lapu izstrādi…

  Sveiki vēlreiz, :)

  Pēdējā laikā daudz visādu sīkdarbu un darbu bija saskrējis, tāpēc arī neko te nerakstīju, bet pa šo laiku esmu nonācis pie vairākām atziņām, ar kurām vēlos padalīties ar Tevi:

  • Kindle 3 ir lielisks rīks, lai lasītu grāmatas vasarā, gaidot kādu mašīnā (žēl, gan tikai, ka latvieši iemācījusies likt paroles uz saviem rūteriem);
  • Ja kāds pasūta mājas lapu – bligāti jāvaicā 50% avanss, pretējā gadījumā nav jēga iesākt projektu – vienalga, vai Tev ir līgums vai ne!
  • Ļoti daudzi cilvēki šajā pavasarī ir sarosījušies un vēlas veidot savu mazo biznesu – piemēram, vērt vaļā interneta veikalu. Tas protams ir apsveicami. Apsveicams ir arī fakts, ka šie e-veikali sāk veidoties unikāli, piedāvājot kaut ko unikālu un interesantu, nevis tikai TV un datoru pārdošana;
  • Klusajā periodā esmu uzlabojis savas zināšanas, izlasot kaudzi grāmatu par web-programmēšanu. Iesaku to darīt arī Tev! Latiņa jāceļ augšā!
  • Man bija viens gadījums – kad Lattelecom cilvēks bija uzprogrammējis mājas lapu vienam manam klientam – bez admin paneļa – primitīvisma kalngals. :)))

  Nu tā… tie bija tādi atrāvumi no manām pārdomām… Lai Tev veiksmīga diena!

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!