24Oct

  Negatīvie komentāri

  Pirms rakstāt negatīvu komentāru da jebkur, izlasiet šo rakstu. Lūdzu!

  Es nesaprotu, kāpēc Latvijā (nēesmu čekojis citu valstu interneta vietņu komentārus) ir tik daudz negatīvisma interneta vietnēs? Kāpēc Latvijā ir tik maz šādu vai šādu projektu? Kāpēc Latvijā iedzīvotāji ir neapmierināti ar pastāvošo iekārtu (lai gan paši vēlējuši), kāpēc paši sēž mājās un neko nedara lietas labā? Sakat – ko tad es viens pats tur varu darīt Slinķi!

  Gudri nod***st ir vieglāk? Vai varbūt ērtāk?

  Laikam jau! Man tiešām žēl!

  Tiem, kas nesaprot, kāpēc es rakstu šo blogu atklāšu noslēpumu:

  jo vienkārši vēlos dalīties ar savām domām, pārdomām un es nepretendēju uz pasaules varenā lomu. Man patīk pārdomāta un konkrēta kritika, nevis “visi latvieši sūkā” vai “tu esi nulle, tu neko nesaproti”.

  Ļoti gribējās pateikt to!

  Drīzumā man būs viena intervija ar projekta EsiLabs.lv autori, kuru šeit publicēšu, kā pamudinājumu latviešiem sarosīties.

  Pieraksties Jaunumiem!

  Pieraksties Jaunumiem!

  • Ta nu tas ir un vienmēr ir bijis. Ja kāds ir ticis kaut kur uz augšu tad visi, kas veljoprojām sēž lejā, tik skatās ar lielām acīm un burtiski raud par to cik viņš slikts cilvēks, cik slikti izskatās utt. Ja gribi padarīt šo blogu populāru (ko tu tiešām gribi, jo tu viņu esi reklamējis) tad neklausies visos murgos un kritikā ko cilvēki saka. Sities tik uz priekšu.

   Ps. – Bils Geits un viņa produkti netiek nomelnoti, vaine? Bet mēs Microsoft tik un tā izmantojam…

   Veiksmi!
   -Jānis

  • Domājams, ka neesi pirmo dienu internetā – welcome to reality :) Ne visu cilvēku domas saskan ar Tavējām. Ļoti iespējams, ka vairumam cilvēku domas nesaskan ar Tavējām. Tāpēc nevajag uzreiz apvainoties par visiem sīkumiem. Ja Tu noreklamē lapu, kā vietu, kur smelties info izstrādātājiem un uzturētājiem, taču tur apakšā ir ļoti daudz Tavas & Tavu darbu reklāmas, tad tas rada pretreakciju. Jo, saproti pats, tas nav tas, ko gaidījām, izlasot Tevis sniegto info par šo lapu.

   • Nuu kārtējais komentētājs – kas nesaprata par ko es “runāju” un uzreiz oponē :)))

    Es saku, ka esmu pret cilvēkiem, kas nekonstruktīvi oponē un nomelno visu pēc kārtas!

    • Ja jau “kārtējais”, tad acīmredzot cilvēkiem pagrūti uztvert Tavas domas, ne? :)
     Ja kāds Tev izsaka savu viedokli un Tu saki, lai beidz “kakāt”, tad nu sorry, varēji teikt, ka Tev neinteresē citu domas. Vispār iesaku arī rūpīgāk palasīt, ko cilvēki raksta diskusijās, ko esi veidojis – kaut vai tāpēc, ka tur ir norādīts pa kļūdai, ko nu nav grūti izlabot, bet laikam jau tas ir nesvarīgi un nebūtiski un katram ir savas prioritātes.
     Lai izprastu, kāpēc tik daudz negatīvu komentāru, der arī pamācīties psiholoģiju un papētīt cilvēkus, ne tikai lasīt dzelteno presi (mango) :)

     Kāpēc Latvijā iedzīvotāji ir neapmierināti ar pastāvošo iekārtu (lai gan paši vēlējuši)
     Es esmu neapmierināts kaut vai tāpēc, ka LV valdībai ir pilnīgi vienalga, kas notiek ar LV nākotni, jaunajām ģimenēm. Piekrītu, ka bērni nav veids kā nopelnīt un bērnu kopšanas pabalsti vairāk ir domāti tiem, kam tiešām iet smagāk. Taču vai Tavuprāt ir normāli mainīt likumus, kas attiecas uz bērnu pabalstiem, ja bērns jau tiek gaidīts? Vai hokejā būtu ok mainīt noteikumus pēc 1. perioda un paziņot, ka turpmāk skaitīsies tikai puse no iesistajiem goliem?
     Es neesmu ievēlējis ne iepriekšējo, ne šo valdību, tādēļ arī esmu neapmierināts ar to, jo cilvēki pat nevar rēķināties ar to, kas viņiem šobrīd pienākas pēc likuma – jo likumu taču var mainīt jebkurā brīdī!

     kāpēc paši sēž mājās un neko nedara lietas labā?
     Tāpēc, ka, manuprāt, katram ir sava vieta un jānodarbojas ar lietām, kas labāk padodas – ja man padotos un interesētu politika, tad es varētu tur iesaistīties, bet tā, kā esmu citas nozares speciālists, tad turpināšu kritizēt politiķus, katru reizi, kad tiks pieņemti NELOĢISKI lēmumi!

  • x

   tiesi manas domas, tapeec es pats tik reti kaut ko komenteeju, jo cilveeki negaida konstruktiivas paardomas komentaaros

  • citur tā nav, tā ir mūsu tautas īpatnība, kopā ar verdzigo pakļaušanos cittautiešu priekšā. Tas paliek aizvien modīgāk neko nedarīt vai haltūrēt un dabūt kautko bezmaksas un viegli – paši ne strādat vēlamies (vairums nevis visi) ne arī tikt kautkur – tāpēc arī salīdzina citu cilvēku haltūru ar savu.

  • P.S. Vai šis raksts:
   http://www.interneta-vietnes.lv/2010/10/18/kapec-arturs-mednis-httparturs-jaffa-lv-nav-jauno-mediju-specialists/
   ir pozitīvs, korekts un konstruktīvs? Un tas pat nav komentārs, bet raksts…

   • Rakstā ir virsraksts un zem tā, paskaidrojums, kāpēc es tā domāju…

  • Nuu jaa.. kartejo reizi… visiem ir taisniba izņemot mani :)
   man patīk šī doma! :)

  • Ir jāuzklausa arī citi viedokļi, pārdomas un kritika (es to uzklausu), bet tādus tekstus ko man sarakstīja draugiem.lv diskusiju telpā – man tiešām slikti paliek.